Larathon Trail Series 09 Nisan 2017 – 4K Sonuçları – Yaş kategorileri









Adı Soyadı Derece Kulüp
16-19 yaş kategorisi Erkekler 1 Bertuğ Polatçı 00:13:33 Antalya Triatlon Spor Klübü
2 Cihan Büdün 00:17:31 Antalya Triatlon Spor Klübü
3 Umut Bakış Güven 00:18:23 Antalya Triatlon Spor Klübü

Kadınlar 1 Sarah Işkın 00:22:21 Antalya Triatlon Spor Klübü






20-29 yaş kategorisi Kadınlar 1 Nazife Nihan Özcan Karabıyık 00:26:09
2 Emine Vursak 00:36:54 Başarı koleji






30-39 yaş kategorisi Kadınlar 1 Nalan Beler 00:19:29 Başarı Koleji
2 Hülya Kıvrak 00:19:53
3 Müjgan Taştemur 00:23:16
Hanife Yıldırım Binici 00:23:31 Başarı koleji






40-49 yaş kategorisi Erkekler 1 Mustafa Göğebakan 00:23:43 GARANTİRUNAKDENİZ

Kadınlar 1 Sibel Tulin Kılıç 00:22:35
2 Songül Bişirici 00:27:26 Antalya Runners / BAM Kulübü
3 Çiğdem Kalaycıoğlu 00:28:18






50+ yaş kategorisi Erkekler 1 Timur Bilgin 00:20:11 FENER






Larathon Trail Series 09 Nisan 2017 – 8K Sonuçları – Yaş kategorileri









Adı Soyadı Derece Kulüp
16-19 yaş kategorisi Erkekler 1 Muzaffer Gür 00:34:35 Antalya Triatlon Spor Klübü
2 Baturalp Polatcı 00:35:16 Antalya Triatlon Spor Klübü
3 Güven Emre Köse 00:44:03

Kadınlar 1 İlay Laçın 01:06:20






20-29 yaş kategorisi Erkekler 1 Cumali Imrat 00:38:55 Ultraset Fitness Manavgat
2 Harun Tan 00:39:46 Ultraset Fitness Manavgat
3 Adem Yalvaç 00:40:28

Kadınlar 1 Reyhan Kılınç 00:46:44 Oasis Spor Fitness






30-39 yaş kategorisi Erkekler 1 Tevfik Akıncı 00:40:19 Antalya Runners
2 Mehmet Boz 00:42:21 Oasis Spor Fitness
3 Halil Aktan 00:44:12 Pfizer Running Team

Kadınlar 1 Natali Jurgens 00:45:19
2 Şeyma Özdemir 00:56:19
3 Meryem Şahan 00:56:20






40-49 yaş kategorisi Erkekler 1 Düzgün Aşkın 00:43:11 Antalya Runners
2 Cengiz Keskendir 00:46:42 GARANTİRUN






50+ yaş kategorisi Erkekler 1 Hasan Öz 00:44:23
2 Erdinç Sadık Eryılmaz 00:56:47 Antalya Triatlon Spor Klübü






Larathon Trail Series 09 Nisan 2017 – 12K Sonuçları – Yaş kategorileri









Adı Soyadı Derece Kulüp
16-19 yaş kategorisi Erkekler 1 Mehmet Ali Güven 00:51:24 Ultraset Fitness Manavgat






20-29 yaş kategorisi Erkekler 1 Halil İbrahim Bayındır 00:57:55 Alanya Running Clup
Erkekler 2 Ömer Burak Kınay 01:05:52 Antalya Triatlon Spor Klübü






30-39 yaş kategorisi Erkekler 1 Ahmet Arslan 00:42:40 Alanyaspor
Erkekler 2 Zülfü Karabulut 00:45:59 Antalya Triatlon Spor Klübü
Erkekler 3 Ahmet Çetinkaya 00:54:38





Kadınlar 1 Natalia Gyurten 00:50:17 Antalya Runners
Kadınlar 2 Tatiana Vukolova 01:06:37






40-49 yaş kategorisi Erkekler 1 Hasan İşbilir 00:51:39
Erkekler 2 Savaş Kılıç 01:01:43 Antalya Runners
Erkekler 3 İbrahim Baykal 01:05:52 Antalya Runners






50+ yaş kategorisi Erkekler 1 Tarık Dede 01:01:41


Kadınlar 1 Fikriye Ser 01:16:28