Posts Tagged ‘çocuk’

Caretta Kids Run – Kostümlü çocuk koşusu

Sen koş, Carettalar yaşasın!

Doğada sevdiklerinizle beraber keyifli ve eğlenceli bir pazar günü geçirmek ve çocuğunuza spor sevgisi aşılamak istiyorsanız sizleri Caretta Kids Run – Kostümlü çocuk koşularımıza bekliyoruz. Caretta Kids Run etkinliklerinde çocuklar yaş gruplarına göre 200, 400, 800, 1200m mesafelerinde koşuyor ve katılan herkes madalya almaya hak kazanıyor. Bir sonraki Caretta Kids Run kostümlü çocuk koşusu Mayıs 2018‘da düzenlenecek. Online kayıtları yakın zamanda açılacak.

Doğa; stres düzeyinin azalması, fiziksel sağlığın iyileşmesi, daha fazla yaratıcılık ve konsantrasyonun artmasını sağlar. Bu olumlu etkiler dışında çocuklar açık havada oyun oynadıklarında doğa onların merak duygusunu uyandırır ve insan olarak doğaya karşı sorumluluklarını anlamalarına da yardımcı olur. Aynı zamanda dışarıda birlikte oyun oynamak ebeveyn ve çocuk arasındaki duygusal bağı güçlendirir.

2015 yılından beri düzenlenen Caretta Kids Run kostümlü çocuk koşusu Kundu Ormanı ve Zeytinpark gibi açık havada ortamlarda yer aldı. 8 Ekim 2017 tarihinde düzenlenen en son etkinliğimiz olumsuz hava şartlarından dolayı kapalı bir alana alındı ve çocuklar için hazırlanan yaş gruplarına göre koşu, spor oyunları, sanat atöyleleri gibi çeşit çeşit aktiviteler gerçekleşti. Etlinlik fotoğrafları Facebook sayfamızda yayınlıyoruz.

Caretta Sports Events olarak sosyal sorumluluk partnerimiz olan Ekolojik Araştırmalar Derneği (EKAD)‘ı destekliyoruz. Bu işbirliği kapsamında katılım ücretlerinin bir kısmını derneğe bağışlayacağız. Ayrıca, bu sene eklediğimiz takım koşuları seçeneğiyle en çok katılımcısı olan okul/takım’a plaket ve özel sponsor hediyelerimiz olacak.

Nesilleri tehlike altında olan Caretta Caretta deniz kaplumbağaların doğal yaşam alanların korunması yararına 8 Ekim 2017 tarihinde düzenlediğimiz Caretta Kids Run kostümlü çocuk koşusunda minik katılımcılarımız Caretta Caretta resimlerini kendi zevklerine göre boyadılar. Finale kalan resimlerden en çok beğeni alanın sahibine Caretta Sports Events olarak olarak ödül vereceğiz. Sizlerden en güzel resmi belirlemenizi istiyoruz. Oylarınızı, facebook sayfamızda veya bu sayfada beğendiğiniz resimleri işaretleyip kullanabilirsiniz (birden fazla resim seçebilirsiniz!). Oyları 15.10.2017 saat 23:59’e kadar oy almaya devam edeceğiz. Kazananı 16.10.2017 Pazartesi günü açıklayacağız.

8 Ekim 2017 Caretta Kids Run katılımcılarına sunulan ikramlar ve İndirim kuponları:

 • Katılım madalyası
 • Erasta Playland – 10TL değerinde giriş kuponu
 • Antalya Akvaryum – 44TL değerinde indirim kuponu (4 kişilik)
 • Olympos Teleferik – 32.5TL değerinde indirim kuponu (4 kişilik)
 • Önder Altıntaş Sanat Okulu – %15 indirim kuponu
 • Starbucks sıcak çikolata kuponu
 • BGS Falez içecek limonata ve diğer içecekler

Onur Şentürk – Çocuk koşusu direktörü – 0 242 352 17 45

Facebook etkinliğini görüntülemek için lütfen buraya tıklayın.

Sık Sorulan Soruları görüntülemek için lütfen tıklayınız.

Continue Reading

RoboRun – Çocuklar için Bilim ve Spor Kampı

Çocuğunuzla birlikte en son ne zaman kaliteli vakit geçirdiniz? Bilim ve sporun bir arada olduğu, çocuğunuza hem en iyi öğrenme ortamını sağlayabileceğiniz hem de beraber olabileceğiniz bir hafta sonu mükemmel olmaz mıydı?
 
RoboRun – Çocuk kampı, yenilikçi konsepti ve uzman eğitmenleriyle hem çocuğunuza Bilgisayar programlama, robotik ve problem çözme konularında atölyeler sunuyor, hem de iyi planlanmış programıyla çocukların aileleriyle kaliteli zaman geçirmesine olanak sağlıyor.
 
RoboRun’ da katılımcılar;
Popüler bilim projelerinin yanı sıra, çocuk/aile yogası, hafif atletizm ve havuz oyunları gibi fiziksel aktivitelerinin yanı sıra masal atölyesi ve el sanatları atölyeleri gibi yaratıcılıklarını da geliştirebilecekleri faaliyetlerde bulunuyorlar.
Kamp programını görüntülemek için lütfen tıklayın

Hemen Kaydol!


Kamp ücretleri
 • 550TL + KDV [Bu ücrete bir yetişkin ve bir çocuk için; 5 yıldızlı otelde, aynı odada kalmak şartıyla, herşey dahil konaklama ve eğitim bedelleri dahildir.]
 • 100TL [ilave yetişkin farkı]

Kampla ilgili bilgiler
 1. Kimlere Uygun? 6-10 yaş arasındaki çocuklara
 2. Kaç çocuk katılacak? Toplam 20 çocuk. Atölyeler 10′ ar kişilik sınıflar şeklinde düzenlendi
 3. Kampta hangi konularda eğitimler verilecek? Bilgisayar programlama, robotik, popüler bilim konulu devre yapım konularında tanışma seviyesinde atölye faaliyetleri planlandı
 4. Yanımızda bilgisayar/tablet getirmemiz gerekiyor mu? Hayır, eğitim ve atölyeler sırasında kullanılacak tüm araç-gereç ve malzemeleri organizasyon temin edilecek
 5. Peki spor faaliyetleri? Çocuk yogası, su topu, hafif atletizm aktiviteleri uzman eğitmenler eşliğinde gerçekleştirecekler
 6. Başka faaliyetler var mı? Evet, masal atölyesi ve el sanatları atölyesi de olacak
 7. Çocuklar faaliyetlere katılırken aileler ne yapıyor? Aileler gün için de yemek saatlerinde çocuklarıyla buluşuyorlar, bunun dışında kalan saatlerde 5 yıldızlı otelde tatilin keyfini çıkartıyorlar
 8. Çocukla beraber aileden kaç kişi katılabilir? Kamp ücreti çocuk + 1 yetişkin içindir. İkinci yetişkin ekstra ücret ödeyerek aynı odada kalmak şartıyla katılabilir.
 9. Başvuru formunu doldurdum kayıt yapmış sayılır mıyım? Hayır, ön ödemeniz elimize ulaştıktan sonra kaydınız alınmış sayılır
 10. Kaydım kesinleştikten sonra bir sebeple kampa katılamayacağımı anladım. İptal etmem durumunda ön ödememi geri alabilir miyim? Hayır, kaydınız kesinleştikten sonra maalesef geri ödeme yapamıyoruz.

Continue Reading

E-Posta Listesi

Haberdar olun

* zorunlu alanlar